Volnost, volno, volníčko

23. června 2016 v 18:26 | VPoZkouškovéPohodičce |  Deníček
Kdo už má po zkouškách, tak přesně ví, jak se cítím. Kdo ne, tak doufám, že brzy mít budete a pokud jste ještě na střední, tak si užívejte, jak je to tam většinou v pohodě. Nic, jakože pokazíte jednu písemku a vyletíte ze školy, vám většinou nehrozí. Ok učíte se ale až do úplného konce června a škola vám začne zas v září.


A znáte to, když najednou máte po zkouškách a nějak si nemůžete vzpomenout, co jste dělali, když jste měli volno? Jo, to taky znám. Obzvlášť, když většina přátel zkoušky ještě nemá hotové, takže na nějaký plány to ještě nevypadá. Mám uklizený pokoj jak nikdy. Co teď?
Ok, další bod, něco upéct. Mám totiž hlad. A chuť. A musím přibrat. Ano čtete dobře. Přibrat!
Hele a to počasí taky nic moc. Když jsem se učila tak bylo hezčí počasí. Jakto? To je jako naschvál? Vždyť nemám pocit, že by bylo léto. Ale dobře. Teď se to má vybrat. A bylo hezky to jen teď ty dva dny, co mám volno je zrovna ošklivo. Takže to zas tak špatný není.
Ok, měním to. Protože jsem tenhle článek nepostla hned, ale až za pár dní, počasí se změnilo k nepoznání! Je krááásně! Opravdu vedro. Konečně je tady léto!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama