A jaký je tvůj typ kluka?

15. července 2016 v 18:00 | NevyhraňujuTypy |  Deníček
Jaký je tvůj typ kluka?
Otázka v různých testech v bravíčku (chceš rockera, sportovce, nebo šprta?), nebo jen otázka padlá při pokecu s kamarádkou. Asi bych na to neuměla nějak odpověďět.


Hele OK, měl by být hodný, věrný a bla bla bla. Ale takový to musí mít tyhle vlasy, takové oči, taková ramena a musí měřit 180 cm? Tak to fakt promyšlený nemám. Možná kdysi. Ve školce. Nebo na základce.
A navíc je to blbost, protože pravděpodobnost, že někoho takového potkáš, je fakt mizivá. Takže tenhle seznam vlastností radši zahoď.

Přesto, že jsem nikdy neříkala svým kamarádkám nic o tom, jaký by byl můj princ na bílém koni, který by přijel po cestě posypané růžemi, jednu mi podal a já bych byla celá v rozpacích... hele dost jo.
Přesto, že jsem s nimi nikdy o ničem takové nemluvila, protože žádný vyhraněný typ nemám, tak si udělaly ony samy asi nějakou škatulku mého typu kluka. A jak to tak vypadá, tak podle jednoho jedinýho kluka, který se mi kdysi líbil. Takže od té doby se mi prý líbí blonďáci. A on ani moc jakože blonďák nebyl. To je na tom nejvtipnější. A co na tom, že pak se mi líbili kluci, kteří měli k blonďákům fakt daleko. Ne. Pořád jsem na blonďáky.

Kec. Jo ta střední...

Časem se z toho snad nějak vyškatulkuju.

Obecně tohle škatulkování není úplně dobrý. Protože nikdy nevíš, jaký kdo opravdu je, co se může stát. Všichni nejsou stejný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama